שיפוץ ציוד רפואי

מגוון המכשירים הרפואיים המצויים בשימושם של רופאים ובעלי מקצוע בענף הרפואי הינו גדול מאד, לכולם מכנה משותף אחד, עלויות רכש גבוהות. אנו באוסטרייכר מציעים פתרון יעיל וזול משמעותית מרכש ציוד חדש המאפשר המשך שימוש יעיל ונוח במכשירים רפואיים – שיפוץ ציוד רפואי אשר נעשה לפי תקנים רפואיים מחמירים לשם חיסכון בעלויות ייצור או רכש ציוד רפואי חדש.

שיפוץ ציוד רפואי, כמו ייצור של ציוד רפואי חדש, מצריך מיומנות ושימוש במכשירים מתקדמים, על מנת שעבודת שיפוץ הציוד הרפואי תספק מענה איכותי לצורך עליו הוא נועד לענות. לשם אספקת שירותי שיפוץ ציוד רפואי בצורה יעילה ואמינה אנו בבית המלאכה אוסטרייכר מקפידים על רמות ביצוע מדויקות ביותר ומשתמשים בכלי עבודה החדישים והמתקדמים ביותר בתחום המכשור הרפואי.

אילו מכשירים יכולים לעבור שיפוץ ציוד רפואי?
הודות לניסיון רב השנים של בית מלאכה אוסטרייכר בתחום הציוד הרפואי, אנו מספקים שירותי שיפוץ ציוד רפואי לכל סוגי המכשירים הנמצאים בשימוש בענף הרפואי בארץ. בין אם מדובר במספריים כירורגיים או מכשירים רפואיים מורכבים אשר מיועדים להשבתה ובין אם ציוד כירורגי אחר, אנו בבית המלאכה אוסטרייכר מספקים את שירותי שיפוץ ציוד רפואי באופן מקצועי המאפשר המשך שימוש במכשיר המחודש מבלי לפגוע באיכות השימוש.

שירותי שיפוץ ציוד רפואי המוענקים על ידינו בבית המלאכה אוסטרייכר ניתנים בפריסה ארצית ומבוצעים לפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מעניקים את שירותי שיפוץ ציוד רפואי לענף הרפואי הרחב בארץ ולמגוון התמחויות כגון כירורגיה, אורטופדיה, אף אוזן גרון ועיניים, עם לקוחות החברה נמנים בין השאר גם מרפאות שיניים, מרפאות וטרינאריות, חדרי ניתוחים ובתי חולים ממשלתיים ופרטיים.

שיפוץ ציוד רפואי – שיטות עבודה
שיטות עבודה בהן משתמשים במהלך שיפוץ ציוד רפואי כוללות בין השאר מגוון ציפויים, הלחמות והשחזות, ליטוש וטיפולים נוספים שמטרתם לחדש את המכשיר, למנוע היווצרות חורים או קורוזיה והמשך שימוש לאורך זמן.

הסרת ציפויים ועבודות מדויקות במיוחד מתאפשרות הודות לשימוש בלייזר ומכונות CNC  מתקדמות, מה שמאפשר לנו לספק את שירותי שיפוץ הציוד הרפואי למגוון רחב של מכשירים רפואיים.

תהליך שיפוץ ציוד רפואי הנעשה ב”בית המלאכה אוסטרייכר”
כל תהליך של שיפוץ מכשירים רפואיים הנעשה על ידינו בבית המלאכה אוסטרייכר כולל בדיקות מקיפות ועבודה מקצועית של אנשי צוות בכירים מקצוענים בעבודה עם מכשור רפואי. טרם תהליך השיפוץ, החברה מקפידה לנקות כל המכשירים ביסודיות ובסיום תהליך השיפוץ כל המכשירים עוברים בדיקות איכות מחמירות.