ייצור מכשור רפואי

ספקי השירותים הרפואיים משתמשים במגוון רב של ציוד, המותאם במיוחד עבור הצרכים הרפואיים המיוחדים ועל מנת לספק לכל העוסקים בתחום הרפואה את הכלים הדרושים להם. לעיתים לבית החולים ולרופאים נדרשת התאמה ספציפית של ציוד רפואי, כאן אנו באוסטרייכר נכנסים לתמונה כספק אמין, עם ניסיון וידע רב ויכולות מקצועיות המאפשרות ייצור ציוד רפואי מתקדם.

ייצור ציוד רפואי מצריך התמקצעות ועבודה עם מכשור טכנולוגי מתקדם ועל כן, לשם אספקת שירותי ייצור ציוד רפואי, אנו מעסיקים מהנדסים בכירים המספקים שירותי ייעוץ, פיקוח וייצור של ציוד רפואי מתקדם בהתאם לצרכיו הייחודיים של כל לקוח.

אנו בבית מלאכה אוסטרייכר מתמחים בתחום של ייצור ציוד רפואי לכל ענפי הרפואה הקיימים היום בתחום הרפואה הקונבנציונאלית עם מוניטין של 30 שנות פעילות.

בית מלאכה אוסטרייכר – הבית שלכם לשירותי ייצור של ציוד רפואי
בית מלאכה אוסטרייכר נוסד לפני שלושה עשורים במטרה לספק את המענה המקצועי ביותר לצורך בייצור ציוד רפואי בהתאם לצרכים המיוחדים של תחומי הרפואה השונים.
אנו מקפידים על עבודה בסטנדרטים גבוהים ביותר, שימוש בחומרי גלם איכותיים והעסקת אנשי צוות הבקיאים ברזי ייצור ציוד רפואי, העמדנו את החברה בשורה ראשונה בתחום ייצור ציוד רפואי וכיום היא נחשבת לאחת החברות המובילות המספקת שירותי ייצור ציוד רפואי לבתי חולים, למוסדות רפואיים ממשלתיים, למרפאות מתמקצעות ולחדרי הניתוח.

על שירותי ייצור ציוד רפואי בבית מלאכה אוסטרייכר
אנו באוסטרייכר מספקים שירותי ייצור ציוד רפואי וגם ייצור של כלי עזר המצויים בשימושם של רופאים מתחומי הרפואה השונים. תהליך ייצור ציוד רפואי הנעשה על ידי “בית מלאכה אוסטרייכר” כולל תהליך אפיון ופיתוח כלים ייחודיים וייעודיים ובהתאם לדרישת הלקוח יחד עם תמיכה מקצועית של מהנדסי מכשור רפואי, ייעוץ בתחום ייצור ציוד רפואי וייצור איכותי בהתאם לסטנדרטים גבוהים ביותר הנהוגים בתחום וכפי שנקבעו על ידי מכון התקנים ויושמו בתקן רפואי 13485 ISO.

כל המכשירים הרפואיים המיוצרים על ידינו בבית מלאכה אוסטרייכר מיוצרים לפי תקנים רפואיים מיוחדים ומגיעים בגדלים שונים, עם אחריות מלאה ומצטיינים באיכות ואמינות חסרת פשרות.

medical_device_manufacturing_1

 

 

 

 

 

 

מלבד ייצור ציוד רפואי, בית המלאכה אוסטרייכר מציע שלל שירותים נוספים בתחום המכשור הרפואי:
– השחזה הלחמה וליטוש של כלים רפואיים
– תיקון בנייה ושחזור של כלים רפואיים פגומים
– ליטוש וציפויי למניעת קורוזיה
– טיפול מקיף ביחידות פגומות או שבורות

מוצרי החברה
קטלוג מוצרי החברה מציע מגוון רחב של מכשור רפואי ובין השאר מעמדים להגרים, עגלות וכלי עזר אחרים לחדרי ניתוח, מעמדים למבחנות, קופסאות מיוחדות המיועדות לאחסון של מכשור רפואי, קופסאות נירוסטה אטומות למים, מחזיקי צינורות לב, סאקשיינים ל-א.ק.ג ועוד מגוון מכשירים רבים אחרים.

בין היתר אנו מייצרים כלי עזר לחדרי ניתוח וכלים ביו-רפואיים ומגוון רחב של עגלות וכלי עזר לחדרי ניתוח בהתאם לדרישת הלקוח:
– מעמדים להגרים
– מעמדים למבחנות
– קופסאת למכשור רפואי העשויות מנירוסטה ואטומות למים

תהליך הייצור
תהליך יצור ציוד רפואי מצריך מיומנות רבה על מנת לספק בסיומו מכשור רפואי מתקדם שיתרום בעבודתם החשובה של הרופאים. תהליך יצור ציוד רפואי מצריך פתיחות מחשבתית והתמקצעות בתחום ההנדסה הרפואית כמו גם התאמה לייעודו של המוצר הסופי, כך שבסיום תהליך יצור ציוד רפואי יתקבל מכשיר רפואי שיעמוד בכל הקריטריונים הדרושים, על מנת לספק את המענה לצורכי הרופאים בטיפול שהם מעניקים לפציינטים הזקוקים לעזרתם.

אנו בבית המלאכה אוסטרייכר מתמחים בפיתוח מכשור רפואי, תוך מתן דגש רב על החשיבות הרבה של תהליך הייצור כגורם המשפיע ביותר על התפתחותה של הרפואה.

מה מצריך תהליך ייצור ציוד רפואי מהחברה אשר עוסקת בפיתוח מוצרים רפואיים חדשים
צוות המהנדסים בבית המלאכה אוסטרייכר סבור שעל מנת להבטיח תהליך ייצור ציוד רפואי תקין ואיכותי, על החברה להקפיד גם על הפרטים הקטנים ביותר המרכיבים את תהליך יצור הציוד הרפואי מעת קבלת המפרט לייצור ועד לאספקת התוצרת המוגמרת.

על תהליך ייצור הציוד הרפואי לכלול פיתוח רעיוני, פיתוח מבני והתאמתו של המוצר לצרכי הלקוח ולייעודו הרפואי. בתום תהליך הפיתוח והשלמת ההתאמה ללקוח, המוצר העתידי עובר תהליך ייצור. ציוד רפואי מוכן, עובר בדיקות איכות קפדניות טרם שליחתו ללקוח וזאת על מנת לוודא, כי המוצר הסופי עומד בכל הקריטריונים הנדרשים.

תהליך יצור ציוד רפואי בבית המלאכה אוסטרייכר
אנו בבית המלאכה אוסטרייכר נותנים דגש רב לחשיבותם של כלל המרכיבים של תהליך ייצור הציוד הרפואי ועל מנת להבטיח ללקוחותינו את הרמה הגבוהה ביותר, בבית המלאכה אוסטרייכר אנו מקפידים על נוהלי איכות בלתי מתפשרים ושקיפות מלאה בכל תהליך הייצור של המכשיר הרפואי.

אנו מציבים רמה גבוהה בתחום המכשור הרפואי ומזמינים אתכם להצטרך לאלפי לקוחות מרוצים.

אנו בבית המלאכה אוסטרייכר מקפידים על פיתוח וייצור מכשור חדשני לפי תקנים רפואיים ומספקים מגוון רחב של פתרונות למכשור רפואי המיוצרים בהתאמה אישית לצרכיו של כל לקוח.
אנו דוגלים בחדשנות והקפדה על איכות גבוהה בכל שלבי היצור ופועלים לפי תקני 9001ISO  ועבודה עם מכשור מתקדם המאפשר לנו להציע מגוון רב של פתרונות תוך זמן קצר.