תיקון ציוד רפואי

אנו באוסטרייכר עוסקים במתן מגוון פתרונות תיקון לציוד הרפואי ומעניקים ללקוחותינו את השירות האיכותי והמקצועי ביותר, בנוסף לייצור מכשור רפואי חדש, אנו בבית המלאכה אוסטרייכר מציעים גם מגוון שירותי תיקון מכשור רפואי לשם הארכת אורך החיים של המוצרים ולשם אפשור המשך השימוש בהם לאורך זמן.
בענף המכשור הרפואי קיימות לא מעט חברות המספקות שירותיי ייצור ותיקון ציוד רפואי, אך רק אצלנו בבית המלאכה אוסטרייכר, אשר מתמחה גם בייצור מכשור רפואי וגם במתן מגוון שירותי תיקון מכשור רפואי נהנים מכל השירותים הניתנים לתחזוקת ציוד רפואי תחת קורת גג אחת.

שירותי תיקון מכשור רפואי ב”בית המלאכה אוסטרייכר”
כל שירותי תיקון מכשור רפואי הנעשים בבית המלאכה אוסטרייכר מבוצעים על ידי צוות עובדים מיומן, הבקיא בייצור מכשור רפואי ובעבודות תיקון ותחזוקה של מכשור רפואי. בתהליך תיקון מכשור רפואי באוסטרייכר מקפידים על ניקוי ייסודי של כל החלקים של המכשיר טרם העברתו לפס הייצור לשם תיקונו, אנו מקפידים על הסרת קורוזיה באמצעות חומרים מתקדמים בתחום המכשור הרפואי, מקפידים על הליך התיקון ועל בדיקת תקינותו של המכשיר בתום התיקון (בקרת איכות).
בבית המלאכה אוסטרייכר נוסף על ייצור ותיקון מגוון רחב של ציוד רפואי אנו מבצעים גם חידוש של כל סוגי המכשירים הרפואיים בטכניקות מתקדמות אשר מחזירות את המכשיר לשימוש בזמן קצר ובעלויות פחותות משמעותית מרכישת ציוד חדש.

סוגי המכשירים הרפואיים המתוקנים בבית המלאכה אוסטרייכר
בבית המלאכה אוסטרייכר אנו מציעים שירותי תיקון מכשור רפואי לכל סוגי המספריים הרפואיים, כל סוגי המלקחיים ואף עבור מכשור כירורגי מתקדם.
בנוסף, אנו באוסטרייכר מבצעים גם תיקון מכשור רפואי מתקדם למכשור אנדוסקופיה, מכשור מענף רפואת העיניים, מכשירי מיקרו כירורגיה ומחזיקי מחט מוזהבים ורגילים. מלבד כל שירותי התיקונים הנ”ל, אנו בבית המלאכה אוסטרייכר מבצעים גם סדרת טיפולים מקיפים למכשירי לפרוסקופיה וציפויים פלסטיים למכשור מגוון:
– כל סוגי המספריים
– כל סוגי המלקחיים
– מכשור אנדוסקופי
– מכשירי מיקרו-כירורגיה
– מחזיקי מחט מוזהבים ורגילים
– מכשירים ללפרוסקופיה – טיפול וציפוי פלסטי למכשיר
– מכשירי עיניים
– רטרקטורים
– מכשור פלסטי

שירותים נוספים בתחום תיקון מכשור רפואי שניתן לקבל אצלנו:
הודות להתמקצעותנו הבלעדית בתחום תיקון מכשור רפואי אנו בבית המלאכה אוסטרייכר מציעים גם שירותים עם מעורבות עבודות לייזר הדורשות עדינות רבה כמו גם עבודות CNC שונות תוך כדי הקפדה על רמת דיוק גבוהה ביותר.
אנו מציעים בנוסף גם שירותי השחזה, הלחמה וליטוש למגוון רחב של מכשירים רפואיים וביצוע ציפויים למספריים רפואיים שמטרתם מניעת קורוזיה וחורים.

שירות ייחודי נוסף שניתן לקבל אצלנו במסגרת שירותי תיקון מכשור רפואי, הינו תיקון מגוון סוגי סכינים, סוגים שונים של כפיות כירורגיות, דרילים, אוסטאוטומים ראספים ומבחר כלים רפואיים נוספים המצויים בשימוש יום יומי על ידי הרופאים הכירורגיים.
הסרה וחידוש של ציפויי ניקל וכרום הינם שירות נוסף הניתן במסגרת שירותי התיקון שאנו נותנים באוסטרייכר כמו גם, ביצוע כל סוגי השחזורים והתיקונים עבור יחידות פגומות של מכשירים רפואיים כגון זרועות, ידיות, להבים, קפיצים, ברגים גלגלי שיניים ועוד רבים אחרים.